خدایا
من هرچی که چشم میگردونم توی زندگی‌م.هرجا رد و اثری از موفقیت‌های ریز و درشت می‌بینم .تو ذره ذره میدرخشی.گمان میکنم اگر اونجا ایستادم این تو بودی که یک جوری راهمو به سمتش کج کردی و آدمای خوب و حرفای خوب رو تو راهم قرار دادی و تهش دستمو به نشونه پیروزی بردی بالا.خلاصه که تو این لحظات آغشته‌ی "دیده هرجا باز میگردد دچار رحمت است" میشم و دلم میخواد برای همه‌اش تو رو شکر کنم.

اما هرجای زندگیم که با شکست و سختی و نشدن و  ناامیدی همراهه من فقط و فقط و فقط خودمو می‌بینم.نه ردی از تقدیر هستنه خواست و اراده تو.نه هیچ نیروی ماورایی دیگه‌ای . خودمم و خودم و خودم.
مگه گه گاهی جور دور گردون و گردش روزگار به نجاتم بیاد و کمی بار روی شونه‌هامو کم کنه.
هیچ وقت فکر نمیکردم این تقدیری که همه دنبال رهایی ازش هستن رو دلم بخواد باور کنم و گاهی ملال بعضی اتفاقات رو گردنش بندازم.
اینکه انگشت ملامتت تو همه‌ی نشدن‌ها فقط و فقط سمت خودت بچرخه پنجه به صورت میندازه و همه چیو سخت‌تر می‌کنه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نواچت،چتروم خلوت نوا،مضحک ترین چتروم،وقت خود را در این چتروم ها تلف نکنید فرکتال هنر دفترچه یادداشت ری را بود و نبود گذشت Kristie آهنگ هایه عشق& Songs of Love اندیشه امین دنیای آبزیان فرزین